Spausdinti Spausdinti


Lietuvių Tautos Sąjunga užmezgė santykius su Naująja Jėga


Rugpjūčio 8 d. Lietuvių Tautos Sąjungos (LITAS) atstovai lankėsi Italijos Respublikoje. Italijos sostinėjė Romoje buvo užmegzti oficialūs santykiai tarp Lietuvių Tautos Sąjungos ir Naujosios Jėgos (Forza Nuova– FN).

 

Susitikimo metu LITAS Vadovas Mindaugas Gervaldas ir FN Pirmininką (Segratario Nazionale) Roberto Fiore (Roberto Fiore) atstovavęs FN Lacio (Romos) regiono vadovas (Coordinatore regione Lazio) Džanguido Saletnič (Gianguido Saletnich) vienas kitą supažindino su partijų idėjomis ir veikla, pasidalijo politine patirtimi, aptarė tolimesnio, ilgalaikio bendradarbiavimo tarp abiejų politinių jėgų, klausimus.

FN Lacio regiono vadovas Džanguido Saletnič svečius iš Lietuvos supažindino su Italijoje egzistuojančiomis problemomis, kurių svarbiausia įvardijo imigrantų iš Afrikos šalių antplūdį. LITAS Vadovas Mindaugas Gervaldas FN atstovą supažindino su LITAS idėja – visoje Europoje įkurti galingą politinę jėgą – Europos Nacionalistų Frontą (ENF). FN atstovas sutiko su mintimi, kad norint Europoje atkurti europietišką veidą yra būtina telktis į vieną galingą kumštį.

Susitikimo pabaigoje LITAS Vadovas Mindaugas Gervaldas FN Lacio regiono vadovui Džanguido Saletnič įteikė LITAS gairelę ir perdavė nuoširdžiausius linkėjimus FN Pirmininkui Roberto Fiore.

Naujoji Jėga yra aštuntoji politinė organizacija su kuria Lietuvių Tautos Sąjunga užmezgė oficialius santykius.

Po oficialaus susitikimo FN Lacio regiono vadovas Džanguido Saletnič LITAS Vadovui Mindaugui Gervaldui ir LITAS Vadovo įgaliotiniui Šiaulių krašte Žilvinui Razminui aprodė Romoje esantį Benito Musolinio stadioną, supažindino su kitomis Romos miesto įžymiomis vietomis.

LITAS Pranešimų skyrius