Spausdinti Spausdinti


Lietuvių Tautos Sąjunga užmezgė oficialius santykius su Asociacija „Antiglobalistai“


Vasario 25 d., šeštadienį, Lietuvių Tautos Sąjungos atstovai lankėsi Latvijos Respublikoje. Kaimyninės valstybės sostinėje Rygoje buvo užmegzti oficialūs santykiai tarp Lietuvių Tautos Sąjungos ir Asociacijos „Antiglobalistai“ (Biedriba „Antiglobalisti“).

Susitikimo metu LITAS Vadovas Mindaugas Gervaldas ir Asociacijos „Antiglobalisti“ Valdybos pirmininkas Andris Orolas (Valdes priekšsedetajs Andris Orols) vienas kitą supažindino su organizacijų veikla, pasidalijo veiklos patirtimi, aptarė tolimesnio ir ilgalaikio bendradarbiavimo tarp abiejų organizacijų, klausimus.

Asociacijos „Antiglobalisti“ Valdybos pirmininkas Andris Orols svečius iš Lietuvos supažindino su padėtimi Latvijoje, papasakojo apie pagrindines savo šalies problemas.

LITAS Vadovas Mindaugas Gervaldas ir Jį lydėjęs LITAS Pranešimų skyriaus vadovas Vilmantas Rupšys broliams latviams pristatė LITAS idėją – sukurti Europos Nacionalistų Frontą (ENF), kuris taptų rimta atsvara Europos deuropietizacijos siekiantiems globalistams.

LITAS ir Asociacijos „Antiglobalisti“ atstovai sutarė stiprinti tarpusavio ryšius, keistis informacija apie padėtį Lietuvoje ir Latvijoje, dalyvauti bendruose renginiuose.

Susitikimo pabaigoje LITAS Vadovas Mindaugas Gervaldas Asociacijos „Antiglobalisti“ Valdybos pirmininkui Andris Orols įteikė LITAS gairelę.

Asociacija „Antiglobalisti“ yra vienuoliktoji organizacija su kuria Lietuvių Tautos Sąjunga užmezgė oficialius santykius.

LITAS Pranešimų skyrius