rose-gold-1875469_1280

Nr.1 papuošalas – auskarai?

Jei jūsų paprašytų įvardinti vieną pačią megstamiausią ir daužniausiai nešiojamą papuošalų rūšį? Daugelis merginų pasirinktų auskarus. Jų pasirinkimo įvairovė svaiginanti, lengva derinti ir kartais auskarai gali pabrėžti ir padaryti išskirtiniu visą rūbų derinį. Tad pakalbėkime plačiau apie šio šiltojo sezono tendencijas, ką rinktis, kad būtum ne tik graži, bet ir stilinga?

Pirmiausiai aptarkim vienus populiariausių varintų – uskarus su užsektuku arba auskrus vinukus. Paskutiniu metu vyrujantis minimalistinis stilius buvo ypač dosnus šių auskarų atžvilgiu. Pasirinkimas ypač platus: auksiniai, sidbriniai, su įvairiais kristalais ir t.t. Šie auskarai puikiai tiks puoštis į universitetą ar darbą, kur vyrauja oficiali apranga.

Auskarai žiedai – išpopuliarėję 7 praeito amžiaus dešimtmetyje jie niekada neapleido savo pozicijų, tačiau dbar išgyvena tikrą renesansą. Madingi įvairiusių dydžių, pageidautina su kuo išskirtinesnėmis detalėmis auskarai.

Beje, būtent tokios formos auskarai paryškina tavo žandikaulio liniją ir skruostikaulius.

Ilgi auskarai su kutais – neįtikėtinai populiarūs tapo dar pernai, bet panašu, kad šiais metais jų populiarumas tik augs. Tokio tipo auskarai išties turi savo žavesio ir gali būti tavo įvaizdžio akcentu. O ir pasirinkimas tarp spalvų ir formų milžiniškas. Šie auskarai puikiai tiks laisvalaikiui, vakrėliams. Tiesa, nepamiršk, kad ne visada daugiau yra geriau taisyklė yra teisinga. Pasirinkdama masyvius, ryškius kutų auskarus suteiksi savo įvaizdžiui išskirtinumo, tačiau jų turėtų pkakti, daugiau papuošalų, ypač kaklo nesirink.

Auskarai su plunksnomis – tai ypač išskirtiniai auskarai. Paskutiniu metu ypač populiarėjant etniniams motyvams šie auskarai užkariauja populiarumo topus. Rinkis, kokių tik nori spalvų, derink prie džinsų arba vasarinės suknelės ir susikurk Boho stiliaus įvaizdį. Rinkdamasi tokius auskarus gerai apgalvok, kokiais drabužiais vilkėsi ir kokius dar aksesuarus pasirinksi. Nepadaugink plunksnų, raštų ir spalvų, nes juk svarbiausia išlikti stilingai.